Przeskocz do treści

ZOW SEiRP Kielce

JESTEŚMY W PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Informujemy naszych Sympatyków, że członkowie naszego stowarzyszenia są również aktywni na portalach społecznościowych.
Na Facebooku występują pod nazwą EMERYTURY POLICYJNE_ŚWIĘTOKRZYSKIE

powrót

* * * * * * * * * *

02 listopada 2021 r. - Po długim oczekiwaniu spowodowanym COVID-19 - 26 października 2021 r. obyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Kielcach z okazji 30-lecia SEiRP.  W posiedzeniu wzięli udział prezesi Kół i zaproszeni goście.  Wśród gości obecni byli: Przewodniczący FSSM RP Zdzisław Czarnecki, I Wiceprezes SEiRP Jerzy Skrycki oraz gość specjalny Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach Pani insp. dr Agata Malasińska-Nagórny.
Spotkanie zostało podzielone na dwie części:
- część organizacyjną – dot. działalności SEiRP w woj. świętokrzyskim
- część uroczystą – w której zostały wręczone odznaczenia SEiRP,  życzenia dla jubilatów oraz podziękowania z okazji 30-lecia dla działaczy naszej organizacji.

galeria zdjęć

Prezes ZOW SEiRP w Kielcach Izabella Jaros i Przewodniczący FSSM RP Zdzisław Czarnecki

* * * * * * * * * *

W dniu 25 kwietnia 2019 roku - odbyły się  obrady Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kielcach. Obrady po raz kolejny zorganizowano w sali narad im. „Ponurego” mjr. Jana Piwnika w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. (...)  Posiedzenie ZOW zostało zwołane przez Prezes Izabellę Jaros zgodnie z ustaleniami przyjętymi na posiedzeniu Prezydium ZOW w dniu 1.04.2019 r. W posiedzeniu uczestniczyło  15 członków oraz zaproszeni członkowie Kół i Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej. Z zaproszonych na posiedzenie służb mundurowych przybyli przedstawiciele Związku Byłych Żołnierzy RP, których serdecznie przywitano. W posiedzeniu uczestniczył także z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach Pan  insp. Artur Bednarek. (...) (czytaj całość...)

Prezes Izabella Jaros oraz z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bednarek

galeria zdjęć

* * * * *

27 listopada 2018 roku - w sali narad im. „Ponurego” mjr. Jana Piwnika w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SE i RP w Kielcach. Posiedzenie prowadziła Prezes SE i RP w  Kielcach  Izabela Jaros, która przywitała zebranych  i przybyłego na spotkanie Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Andrzeja Patrzałka. (czytaj całość...)

fot. Izabela Jaros - otwarcie Posiedzenia ZW SEiRP Kielce
fot. Izabela Jaros - otwarcie Posiedzenia ZW SEiRP Kielce

Zobacz zdjęcia z Posiedzenia ZW SEiRP - 27 listopada 2018 r.

* * * * *

07 stycznia 2018 roku wspólnie z KOD-em Regionu Świętokrzyskiego zakończyliśmy zbieranie podpisów pod projektem ustawy zmieniającej „emerytalną ustawę represyjną”. W naszym województwie udało się zebrać 4517 podpisów poparciaWyrazy uznania dla tych, którzy nie dali się omamić.  Nie uwierzyli kłamliwej propagandzie i złożyli swój podpis wyrażając tym samym poparcie dla naszej inicjatywy. W imieniu Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Kielcach oraz moim własnym bardzo serdecznie dziękuję tym co się podpisali i tym wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję zbierania podpisów.
Iza Jaros - Prezes ZW SEiRP w Kielcach

Silna grupa SEiRP Kielce i KOD-u Regionu Świętokrzyskiego fot. A. Domoń

Zobacz zdjęcia wykonane przez A. Domoń

* * * * *

17 grudnia 2917 roku -wraz z członkami KOD-u z Regionu Świętokrzyskiego zbieraliśmy w Kielcach podpisy pod projektem ustawy zmieniającej ustawę represyjną. Było zimno, czasem ciężko, bo wszyscy śpieszyli się biegając za świątecznymi zakupami, ale mamy prawie o 100 podpisów więcej. Zebraliśmy tyle podpisów w ledwie 2 godziny, a wydawałoby się, że świętokrzyskie to pis-owski bastion.  Nie traćmy ducha. Działajmy.

Prezes SEiRP w Kielcach - Iza Jaros
Prezes SEiRP w Kielcach - Iza Jaros foto. A. Domoń

Zobacz zdjęcia wykonane przez A. Domoń

Jak śpiewał Czesław Niemen: .”(..) lecz ludzi dobrej woli jest więcej (...)”

* * * * *

6 grudnia 2017 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Kielcach. Posiedzenie prowadziła Prezes ZW SEiRP w  Kielcach  Izabela Jaros, która przywitała zebranych  i zaproszonych gości. Gośćmi posiedzenia byli: Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak oraz Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji nadkom. Paweł Herbuś...(czytaj dalej...)   

fot. Prezes ZW SEiRP Izabella Jaros
Zobacz zdjęcia z posiedzenia ZW SEiRP

* * * * *

W dniu 20 października 2017 roku rozpoczęliśmy w Kielcach wspólnie z Sojuszem Lewicy Demokratycznej zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy przywracającej emerytury byłym funkcjonariuszom Policji służącym także przed 1990 rokiem w SB.

Marcin Chłodnicki (SLD) - podpisuje listę poparcia

Zobacz zdjęcia wykonane przez A. Domoń

* * * * *

W dniu 25 sierpnia 2017 r. - odbyło się spotkanie w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej. Gościliśmy Pana Andrzeja Rozenka z SLD oraz gen. bryg. Marka Dukaczewskiego. Gospodarzami spotkania była nasza koleżanka Elżbieta Nowek i kolega Józef Libuda.

Andrzej Rozenek SLD

Zobacz zdjęcia wykonane przez A. Domoń

* * * * *

Zobacz ulotki opracowane przez Prezes ZW SEiRP w Kielcach dotyczące protestu emerytów policyjnych przeciwko "ustawie represyjnej".

władza przemija str.1

Zobacz wszystkie ulotki

Rzecznik Praw Obywatelskich do SEiRP Kielce 28-04-2017

Rezolucja ZW SEiRP Kielce z 16-12-2016 r.

powrót